Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
13511
06.01.2010, 19:10
gonzo
napisał(a):
Moje pytanie :
W jakich godzinach jest otwarte lodowisko na Błoniach i ile jakie mają ceny (za godzinę itp , wypożyczenie łyżew) ?
http://www.figaretti.com.pl/index2.php?bzz=lodowisko
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW