Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13511
Stary 06.01.2010, 19:10
gonzo napisał(a):Wyświetl post

Moje pytanie :
W jakich godzinach jest otwarte lodowisko na Błoniach i ile jakie mają ceny (za godzinę itp , wypożyczenie łyżew) ?
http://www.figaretti.com.pl/index2.php?bzz=lodowisko
Odpowiedz cytując