Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6551
Stary 06.01.2010, 18:54
Ludzie dajcie spokój.U nas stadion to konstrukcja żelbetowa przy minusie teoretycznie można lać beton ale nie przy takich opadach śniegu.Na Cracovii konstrukcja stadionu to stalówka wiec teoretycznie w tych warunkach mogą pracować.Co do projektu to pomysł Bogusia a nie Majchrowskiego aby wybrać tego projektanta,projekt wniesiony aportem przez S.S.A.Wszystko rozumiem,ale w tych teoriach spiskowych zbliżamy się niebezpiecznie do sąsiadki.
Odpowiedz cytując