Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
13501
06.01.2010, 16:44
Czy po ukończeniu stadionu Cracovii, też będzie on miejski? Czy będzie należał do Cracovii ssa?
Kamrat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamrat
Znajdź inne posty napisane przez Kamrat