Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
13500
06.01.2010, 16:16
Żmijka
napisał(a):
Czy można kupić w PL tę książkę "Fucking Polak" Onyszki ?
Z tego co mi wiadomo tylko ukazało się wydanie duńskie lecz po "wielkim sikcesie" należałoby się spodziewać jej także u Nas
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka