koyoot napisał(a):

to raz a dwa kto powiedzial ze trzeba bedzie wtedy zmieniac wlasciciela
.
|
Bo obecny właściciel,który ma realny wpływ na obsadzanie stołków, przez tyle lat udowodnił swoim działaniem,że nie jest wstanie reagować na błędy z przeszłości. Brak profesjonalistów w każdym elemencie struktury klubu o tym świadczy dobitnie. Powielane są non stop te same błędy, ileż można się łudzić,że będzie inaczej?Z ludźmi,którzy poruszają się jak dzieci we mgle w tym co robią możesz co najwyżej walczyć z Levadią o korzystny wynik niż planować udział w jakichkolwiek pucharach. Nie mówiąc o stworzeniu sieci scautów itd. A w ogóle skoro utrzymujemy się z sprzedaży to wypadałoby mieć rozbudowaną sieć scautów,którzy by co lepsze kąski wyciągali,aby później sprzedać. Tak na logikę. Sam widzisz, amatorka pełną gębą. A i masz racje w sumie kiedyś infrastrukturę uda się zbudować. Za 10 lat,jak dobrze pójdzie.
A tak swoją drogą ileż może być wart obrońca z polskiej ligi,z drużyny która poległa z Levadią a w pucharach nie grała od kilku lat? Tak szczerze na logikę. . A jak sprzedamy Marcelo to kogo później?Cwielong?,Łobodziński?Brożki,Jop? Kto w ogóle takich piłkarzy kupi za więcej niż wyżyłowane 500 tysięcy euro za sztukę,jak dobrze pójdzie oczywiście. Poza Marcelo nie ma nikogo kto zbliżałby się do mln euro. A w takiej sytuacji ciężko utrzymywać klub ze sprzedaży zawodników i jeszcze mówić i w ogóle zakładać,że bijemy się o LM. Wisła nie ma planu działania, wszytko jest widać kwestią przypadku, szczęścia. Ze sprzedaży zawodników utrzymuje się Ajax chociażby,jak to wszystko jest tam zbudowane i funkcjonuje pisać nie ma sensu,wszyscy wiedzą.A jest to najtrudniejsza z form działalności klubu,wyszukać,oszlifować,sprzedać. U nas mówi się,że utrzymujemy się ze sprzedaży,bo kogoś udało się upchnąć,ale nie jest to wynikiem większego planu,tylko ot tak najprościej. Bardzo jestem ciekawy co będą mówić jak nie będzie chętnych na naszych kopaczy, co raczej nie jest sobie ciężko wyobrazić? Nie ma się co łudzić,że stadion będzie przynosić gigantycze zyski. Słabsi kopacze,słabsza gra. Do zapełnienia stadionu to nie prowadzi. 15 tysięcy na mecz w kontekście 2 lat to będzie maksimum coś czuje jeśli nic się nie zmieni,no może z wyskokami na Amicę i Legię,derby niekoniecznie.