Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
6546
06.01.2010, 15:28
Ja wiem ze ten temat był wałkowany tutaj ze 100 razy i duzo osób sie teraz zdenerwuje ale czy dowiem sie cos o tych pleksach pomiedzy tybunami? czy one bede zdjete czy zostana ?
THX
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW