Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13498
Stary 06.01.2010, 14:27
Grał ktoś może na agh na całą halę A w piłkę? Po ile osób gra się najlepiej? Optymalnie tak po 5 osób, czy lepiej 6?
Z góry dzięki.
Ostatnio edytowane przez Alexander94 : 06.01.2010 o godz. 15:10.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Odpowiedz cytując