Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
13498
06.01.2010, 14:27
Grał ktoś może na agh na całą halę A w piłkę? Po ile osób gra się najlepiej? Optymalnie tak po 5 osób, czy lepiej 6?
Z góry dzięki.
Ostatnio edytowane przez Alexander94 : 06.01.2010 o godz. 15:10.
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Alexander94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexander94
Znajdź inne posty napisane przez Alexander94