RAFi89 napisał(a):

Dobre posunięcie Wisły, Paulina na pewno się przyda zwłaszcza że brakuje Wiśle w tym momencie dobrze grających Polek no i na pozycji 1 mamy dwie solidne zawodniczki.
Na interi jeszcze taka wiadomość:
W ślad za Pawlak do Wisły zamierza podążyć też Magdalena Leciejewska.
|
To moim zdaniem obecnie bardzo mało realne...musiałoby się wiązać z pożegnaniem którejś z wysokich Polek...
Mamy 5 bardzo dobrych zagranicznych, mamy Ewkę, Pałkę, Niunię, Skorek, Pawlak + musimy mieć 2 młode Polki...to daje 12 osób, tyle ile max może być w kadrze meczowej. A w "obwodzie" są jeszcze Maja i kontuzjowana obecnie Doris.