Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6542
Stary 06.01.2010, 13:47
Pero napisał(a):Wyświetl post
Przechodziłem ok godziny temu koło stadionów Cracovii i naszego. Na Cracovii ludzi jak mrówek, pracują 3 żurawie. Ogólnie coś się dzieje. U nas kręci się garstka ludzi, pracuje 1 dźwig (chociaż w sumie są 2), ale nie widać żadnego rozmachu w tych pracach.
Mowisz o C czy A/B? Na C siedzą w srodku, a na A/B moze czekają na prefabrykanty? P
Odpowiedz cytując