Marszałek napisał(a):

|
Nie wiem nie znam się ile wynosi, tylko słyszę i czytam o jakimś długu,(prasa a to nie wiarygodne źródło informacji) który wydatnie zwiększa sumę za którą ewentualnie TF sprzedałaby Wisłę. Piszesz,że to prawdopodobnie i 100 mln. To jest za dużo aby ktoś wydał na kupno klubu w Polsce. Przy takiej sumie sprawa chyba jest przesądzona, będziemy bawić się w "piaskownicy" w dalszym ciągu z oszukiwaniem się jacy to jesteśmy super i kiedy w LM grać będziemy. Nawet z stadionem, który jest wynajmowany od miasta 100 mln na początek to dużo kasy. Jeszcze jak dodamy do tego,że stadion jest bez parkingu,to w ogóle sprawa średnio wygląda. A tu na wstępie trzeba by wydać 20 mln euro przy 80 mln zadłużenia plus coś ekstra dla TF i w zasadzie nabywa się klub,w którym trzeba budować wszytko od nowa,od zawodników po trenera. Tak więc z każdym rokiem nasza karta przetargowa jest coraz słabsza. Im szybciej będziemy mieć za właściciela kogoś kto chce uczynić z Wisły klub profesjonalny tym lepiej. Obecnie w sumie jesteśmy skazani na cofanie się z roku na rok patrząc obiektywnie na ruchy i zaplecze finansowe naszych konkurentów.
|
Nie do konca bo z tego co wiadomo to dlug teraz sie nie powieksza ani nie zmneijsza. Marszalku, jesli zbudujemy stadion, pozniej mozna zbudowac adekwatna dla niego infrastrukture szkoleniowa, wiec spokojnie. Wtedy i wartosc tego kiubu bedzie wieksza, to raz a dwa kto powiedzial ze trzeba bedzie wtedy zmieniac wlasciciela

? Czepiliscie sie tego, ze trzeba zmienic wlasciciela. Poza tym, Wisla sama sie utrzymuje, Cupial ani nie doklada do niej ani z niej "nie wyprowadza" pieniedzy. Przynajmniej ostatnio.
P.S. Tak, staram sie dostrzegac poprawe w dzialaniu i ba, ja to widze.