|
No i chyba dobre wieści...
Jak podaje oficjalna strona na najbliższe półtora sezonu zawodniczką Wisły została Paulina Pawlak, grająca na pozycji nr.1.
A z trenerami umowa została przedłużona na kolejny sezon.
A tak na marginesie to Lotos się mocno sypie...
Paula witamy w Wiśle!
|