Wyświetl pojedynczy post
Invisible
napred zvezda leeee!
 
 
Od: 05.2006
Skąd: Stolica Polskiej Koszykówki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 06.01.2010, 13:00
No i chyba dobre wieści...
Jak podaje oficjalna strona na najbliższe półtora sezonu zawodniczką Wisły została Paulina Pawlak, grająca na pozycji nr.1.
A z trenerami umowa została przedłużona na kolejny sezon.

A tak na marginesie to Lotos się mocno sypie...

Paula witamy w Wiśle!
PNU '06
Odpowiedz cytując