|
Senior Member
Offline
|
|
Mateuusz napisał(a): 
|
cos mi sie popieprzylo z cyfra +. nie moge wlaczyc programu. ktos cos poprzestawial i nie moge dojsc ladu jak to zmienic. wciskam przycisk program i mi sie wlacza ale u gory pasek z programem danego kanalu. a wczesneij mialem caly program i sobie wybieralem kategorie takie jak film sport itd. wie ktos jak to zmienic?
|
podbijam. nikt nie wie  
|
|