Temat
:
Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline
#
42
06.01.2010, 12:08
donecki
napisał(a):
Myślę że kibice wszystkich drużyn bedą i wtedy może być ciekawie.Nikt nie zabrania nikomu jazdy do Poznania
jasne tak samo nikt ci nie zabrania chodzic po oswiecenia w barwach Wisły. tez zapewne byloby ciekawie.
Powód: skad sie tacy ludzie biorą?
Ostatnio edytowane przez Kamil : 06.01.2010 o godz. 12:08.
TYLKO WISŁA
Kamil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil
Znajdź inne posty napisane przez Kamil