Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 06.01.2010, 12:08
donecki napisał(a):Wyświetl post
Myślę że kibice wszystkich drużyn bedą i wtedy może być ciekawie.Nikt nie zabrania nikomu jazdy do Poznania
jasne tak samo nikt ci nie zabrania chodzic po oswiecenia w barwach Wisły. tez zapewne byloby ciekawie.
Powód: skad sie tacy ludzie biorą?
Ostatnio edytowane przez Kamil : 06.01.2010 o godz. 12:08.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując