rozarian napisał(a):

|
Marszałek,co do mitycznego zmniejszania długu wobec właściciela,to napisz kiedy po sprzedaży w ostatnich latach zawodnika Wisły dług ten został zmniejszony?Jak w pewnym momencie podano do publicznej wiadomości ten dług(80 mln zł),to po wzięciu kasy m.in.za Kosowskiego,Żurawskiego,Gorawskiego,Dudkę,Uche,Bła szczykowskiego i paru innych ten dług ani drgnął...no chyba że w drugą stronę,bo jest teraz coś 100 mln.Do tego ciągle podkreśla się,że właściciel nie dokłada do klubu już wiele lat.
|
Może napisz skąd wiesz ,czy dług został zmniejszony ,czy zwiekszony ?
Osobiście nie widziałem oficjalnej wypowiedzi (właściciel,prezes,rada nadzorcza)na temat obecnego długu,zresztą długu właściciela względem właściciela a jedynie spekulacje dziennikarskie.
A tak a'propos pieniędzy uzyskiwanych z transferów ,to trzeba zaznaczyć że prowadzenie klubu też trochę kosztuje.