Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17874
Stary 06.01.2010, 11:48
Marszałek,co do mitycznego zmniejszania długu wobec właściciela,to napisz kiedy po sprzedaży w ostatnich latach zawodnika Wisły dług ten został zmniejszony?Jak w pewnym momencie podano do publicznej wiadomości ten dług(80 mln zł),to po wzięciu kasy m.in.za Kosowskiego,Żurawskiego,Gorawskiego,Dudkę,Uche,Bła szczykowskiego i paru innych ten dług ani drgnął...no chyba że w drugą stronę,bo jest teraz coś 100 mln.Do tego ciągle podkreśla się,że właściciel nie dokłada do klubu już wiele lat.
Odpowiedz cytując