Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17872
Stary 06.01.2010, 11:11
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak menago dostal 40 tys euro to wszystko, bo to On przyjechal do Wisly a nie Wisla zglosila sie do niego wiec nie wierze ze klient z taka kasa wyskoczyl na dzien dobry bo by Go wysmiali.
Uwierz.
A jakby Peralta usłyszał o tych 40 tys., to też by Cię na dobry dobry wyśmiał :]
Odpowiedz cytując