saklak1906 napisał(a):

|
Jak menago dostal 40 tys euro to wszystko, bo to On przyjechal do Wisly a nie Wisla zglosila sie do niego wiec nie wierze ze klient z taka kasa wyskoczyl na dzien dobry bo by Go wysmiali.
|
Uwierz.
A jakby Peralta usłyszał o tych 40 tys., to też by Cię na dobry dobry wyśmiał :]