Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.01.2010, 11:04
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Rok temu mecze Polaków były na TVP i TVP HD :/
I szczerze powiedziawszy żałuję, że tak nie będzie tym razem, bo do czego jak do czego, ale do ręcznej TVP ma niezłych komentatorów ( a przynajmniej miała w tamtym roku na MŚ).
Ostatnio edytowane przez ciacho : 06.01.2010 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując