Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4203
Stary 06.01.2010, 07:30
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Pomijajac sama smiesznosc porazki z Levadia, wynikala ona chyba bardziej ze zlekcewazenia przeciwnika, a nie slabosci pilkarskiej.
Zlekceważyli 2 razy ten sam klub hehehe. Jak mnie pamięc nie myli to odpadli w nastepnej rundzie, ale napastnika do Hiszpanii udało im sie sprzedać. A my nie moze,my wytransferować nikogo . POslka liga jest słaba. I tyle.
Odpowiedz cytując