bbbnba napisał(a):

|
Pomijajac sama smiesznosc porazki z Levadia, wynikala ona chyba bardziej ze zlekcewazenia przeciwnika, a nie slabosci pilkarskiej.
|
Zlekceważyli 2 razy ten sam klub hehehe. Jak mnie pamięc nie myli to odpadli w nastepnej rundzie, ale napastnika do Hiszpanii udało im sie sprzedać. A my nie moze,my wytransferować nikogo . POslka liga jest słaba. I tyle.