power1928 napisał(a):

|
Moim zdaniem sprzedaż Marcelo nie ma sensu. Jeśli mamy zaistnieć w pucharach europejskich to kopaczy jego pokroju nam potrzeba. 3 miliony o ile by ktoś zaoferował to dużo kasy, ale i tak wiemy że większość z tego poszła by na spłatę długu a nie na transfery... Dużo lepiej byłoby sprzedać Brożka, ale kto zapłaci za niego tyle żeby klub był zadowolony bo Paweł z całym szacunkiem dla niegoi zbyt często partaczy i wyma..... rękami - za bardzo obrósł w piórka a jego gwiazdorzenie jest denerwujące..
|
Sam sobie odpowiedziałeś że 'na dziś' sprzedaż Brożka to s/f.
Co do Marcelo - oczywistym jest że lepiej mieć dobrego zawodnika niż go nie mieć,szczególnie że dobrze wiemy co się stanie z większością pieniędzy za niego
Tyle że być może sytuacja w klubie jest nie za ciekawa jeśli chodzi o finanse i po prostu klub tych pieniędzy potrzebuje.
W takim wypadku sprzedaż Marcelo może być niestety koniecznością i jeśli to ma być kwestia , teraz bądź w lecie , to nie ma 2 zdań że lepiej teraz - raz to dlatego że pozbycie się filaru obrony tuz przed pucharami to nieodpowiedzialna sprawa, dwa że teraz jest jego maksymalna wartość
Tak jak ktoś pisał , może zdarzyć się kontuzja, obniżka formy, natomiast jedyną szansą by wartość Marcelo wzrosła to udane występy w pucharach i to nie z zespołami pokroju Levadii ale lepszymi , a na to czy z Marcelo czy bez to się narazie nie zanosi.