Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17867
Stary 06.01.2010, 00:16
Radze wstrzymac sie z robieniem listy zawodnikow ktorych to pozyskamy jak juz pozbedziemy sie Marcelo..

Po pierwsze ..nikt nie powiedzial jaka czesc ,bo napewno nie cala kwota byla by przeznaczona na zakup kogos nowego,rownie dobrze to moze byc 200tys E z np.3 mln ..
A po drugie ci nowi to moze byc drugi Beto czy Wayn Belotte czy jak mu tam bylo,a wtedy juz lepiej brac kogos z mlodej

Marcelo to srodkwy obronca ,z mocnym zapedami do przodu,niesamowitym wyskokiem ,nieoceniony przy stalych fragmentach gry ,i strzelajacy gole.....na ta chwiile nie sprzedawal bym go nawet i za te 3 banki, bo to nasz skarb a za pol roku ,rok moze byc wart duzo wiiecej.

jak juz komus kogos upychac to Brozka , ...ale boje sie ze sie juz nie bedzie dalo.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.01.2010 o godz. 00:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując