|
Tyle że Marcelo w tym roku będzie miał 23 lata a Brożek 27... Paweł już od długiego czasu rwie się na zachód. Pozycje stopera mamy obsadzoną mocno Cleber, Kowalski, Głowa i Marcelo - więc w przypadku sprzedaży tego ostatniego pewnie damy sobie rade.. Co do Brożka moim zdaniem jest on graczem własnego podwórka kariery na zachodzie nie zrobi.. Jeśli udałoby się go sprzedać za dobre pieniądze to za 300-400tys euro można by ściągnąć napadziora z teoretycznie przeciętnych drużyn zza granicy i nie byłby gorszy od Pawła.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
|