Kluvi napisał(a):

|
MCX jakie darmo?!! Kolego jego menago wziął za podpisanie kontraktu 400tys ojro, a co do klauzuli to jakby była to pewnie już ktoś by z niej skorzystał.
|
Racja, chodziło mi o to, że nie musieliśmy płacić za Marcelo poprzedniemu klubowi - Santosowi. Prowizja dla menedżera to inna sprawa, ale w dzisiejszych czasach niestety nieunikniona przy praktycznie każdym transferze. Ale czy wynosiła 400 tys? Nie wiem.