Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17860
Stary 05.01.2010, 23:34
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
MCX jakie darmo?!! Kolego jego menago wziął za podpisanie kontraktu 400tys ojro, a co do klauzuli to jakby była to pewnie już ktoś by z niej skorzystał.
Racja, chodziło mi o to, że nie musieliśmy płacić za Marcelo poprzedniemu klubowi - Santosowi. Prowizja dla menedżera to inna sprawa, ale w dzisiejszych czasach niestety nieunikniona przy praktycznie każdym transferze. Ale czy wynosiła 400 tys? Nie wiem.
Odpowiedz cytując