Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
17859
05.01.2010, 23:32
nie możliwe jest, aby manager Marcelo wziął taką kasę za podpisanie kontraktu. nikt w ciemno w Wiśle nie dałby przecież 400 tys euro za obrońce 20 letniego z Brazylii. te wszystkie kwoty są tylko domysłami i nic się nie mają do rzeczywistości...
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio