Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17859
Stary 05.01.2010, 23:32
nie możliwe jest, aby manager Marcelo wziął taką kasę za podpisanie kontraktu. nikt w ciemno w Wiśle nie dałby przecież 400 tys euro za obrońce 20 letniego z Brazylii. te wszystkie kwoty są tylko domysłami i nic się nie mają do rzeczywistości...
Odpowiedz cytując