konik28 napisał(a):

|
Spokojnie panowie nie nakręcajmy się !!Poczekajmy kilka dni i sprawa powinna się w jakimś stopniu wyjaśnic.Najlepiej jakbyśmy nikogo nie sprzedawali a zwłaszcza Marcelo bo można na nim więcej zarobic niz 3 mln.Czuje ze Cupiał coś dorzuci z własnej kieszeni.
|
Czym tu się niby nakręcać? Bramkarzem z jedenastej drużyny ligi bośniackiej? Nie wiadomo nawet w jakiej formie w tym sezonie jest ten zawodnik. Jego drużyna w 15 meczach straciła 22 bramki i to jedyne co można o nim teraz powiedzieć.
http://www.nfsbih.net/premier.aspx tabela dla zainteresowanych
Co do Marcelo, to przyszedł do nas za darmo, ale on i jego menago frajerami nie są i zapewne zadbali o klauzulę odstępnego w kontrakcie, żeby Wisła nie dyktowała zaporowych cen. Rekord transferowy więc z pewnością nie padnie.
http://www.youtube.com/watch?v=OJdIwc1UA2E a to chyba najaktualniejszy filmik z interwencjami Nurkovica w sieci. Jeżeli już ktoś wcześniej podał to sorry.