Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17857
Stary 05.01.2010, 23:16
konik28 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie panowie nie nakręcajmy się !!Poczekajmy kilka dni i sprawa powinna się w jakimś stopniu wyjaśnic.Najlepiej jakbyśmy nikogo nie sprzedawali a zwłaszcza Marcelo bo można na nim więcej zarobic niz 3 mln.Czuje ze Cupiał coś dorzuci z własnej kieszeni.
Czym tu się niby nakręcać? Bramkarzem z jedenastej drużyny ligi bośniackiej? Nie wiadomo nawet w jakiej formie w tym sezonie jest ten zawodnik. Jego drużyna w 15 meczach straciła 22 bramki i to jedyne co można o nim teraz powiedzieć.

http://www.nfsbih.net/premier.aspx tabela dla zainteresowanych

Co do Marcelo, to przyszedł do nas za darmo, ale on i jego menago frajerami nie są i zapewne zadbali o klauzulę odstępnego w kontrakcie, żeby Wisła nie dyktowała zaporowych cen. Rekord transferowy więc z pewnością nie padnie.

http://www.youtube.com/watch?v=OJdIwc1UA2E a to chyba najaktualniejszy filmik z interwencjami Nurkovica w sieci. Jeżeli już ktoś wcześniej podał to sorry.
Ostatnio edytowane przez MCX : 05.01.2010 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując