Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 05.01.2010, 23:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Amerykańska liga jest znacznie lepsza od naszej .Reprezentacja USA 3-0 nas ograła i to u nas wiec i lige maja, sto razy lepsza od naszej.
http://www.rp.pl/artykul/112184.html
Noo to my mamy ligę -potęge taka portugalska siędo naszej nie umywa...
A Chorwacja jaką ma potężną toż to oni pokonali Anglię 2:0

A na odpowiedź Pana Jotki skoro móisz o Beckhamie i Donnovanie to możę przypomnij mi ile oni w zarabiaja w MSL ? Ot i masz odpowiedź dlaczego grają tam a nie tu. Ja po obejżeniu pierwszego meczu Cd Chivas - LA Galaxy również byłem zaciekawiony bowiem poziom to taka liga holenderska, po obejżeniu Chicago Fire - Santos cos tam miałem obraz ówczesnej drugiej ligi z której Lechia właśnie wychodziła. Ot takie subiektywne odczucie, widac Ty masz inne ale moje z tego powodu nie zostaje zmienione
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 05.01.2010 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując