AYALA napisał(a):

Noo to my mamy ligę -potęge taka portugalska siędo naszej nie umywa...
A Chorwacja jaką ma potężną toż to oni pokonali Anglię 2:0
A na odpowiedź Pana Jotki skoro móisz o Beckhamie i Donnovanie to możę przypomnij mi ile oni w zarabiaja w MSL ? Ot i masz odpowiedź dlaczego grają tam a nie tu. Ja po obejżeniu pierwszego meczu Cd Chivas - LA Galaxy również byłem zaciekawiony bowiem poziom to taka liga holenderska, po obejżeniu Chicago Fire - Santos cos tam miałem obraz ówczesnej drugiej ligi z której Lechia właśnie wychodziła. Ot takie subiektywne odczucie, widac Ty masz inne ale moje z tego powodu nie zostaje zmienione