Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4196
Stary 05.01.2010, 23:11
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Amerykańska liga jest znacznie lepsza od naszej .Reprezentacja USA 3-0 nas ograła i to u nas wiec i lige maja, sto razy lepsza od naszej.
http://www.rp.pl/artykul/112184.html
Za Leo Polska pokonała Portugalię. Nieznacznie - 2 do jednego - co oznacza, że zgodnie z twoimi genialnymi wyliczeniami, polska liga jest nieznacznie lepsza od portugalskiej
Odpowiedz cytując