Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17856
Stary 05.01.2010, 23:05
Spokojnie panowie nie nakręcajmy się !!Poczekajmy kilka dni i sprawa powinna się w jakimś stopniu wyjaśnic.Najlepiej jakbyśmy nikogo nie sprzedawali a zwłaszcza Marcelo bo można na nim więcej zarobic niz 3 mln.Czuje ze Cupiał coś dorzuci z własnej kieszeni.
Odpowiedz cytując