|
Spokojnie panowie nie nakręcajmy się !!Poczekajmy kilka dni i sprawa powinna się w jakimś stopniu wyjaśnic.Najlepiej jakbyśmy nikogo nie sprzedawali a zwłaszcza Marcelo bo można na nim więcej zarobic niz 3 mln.Czuje ze Cupiał coś dorzuci z własnej kieszeni.
|