Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4426
Stary 05.01.2010, 22:12
macyo napisał(a):Wyświetl post
Mam wielką nadzieję, że pomysł zakazu palenia nie jest tylko kiełbasą przedwyborczym a czymś co faktycznie ma szansę wejść w życie. W Turcji przy wprowadzeniu tego zakazu nie obyło się bez bardzo dużych oporów-tam większość społeczeństwa to palacze. Skoro tam się udało to i u nas powinno

http://www.dziennik.pl/swiat/article...owym_raju.html
u nas to będzie ciężka sprawa, zbyt dużo ludzi pali szlugi niestety.W lecie to jeszcze pół biedy bo na dymka będą wychodzic na pole a w zimie ? Tylko awantury i spięcia może taki zakaz wywołac.Bierny palacz taki jak ja tak samo cierpi na zdrowiu jak ten co pali nałogowo