Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17850
Stary 05.01.2010, 21:22
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Panowie pomyslcie troche. 3 miliony euro a jeden pilkarz. Zakladajac, ze mamy zbilansowany budzet na ten rok, sprzedajac Marcelo za 3 miliony tracimy dobrego stopera, ale za to zyskujemy kase za ktora mozemy conajmniej kilku pilkarzy sprowadzic i w dodatku trafic na kolejnego Marcelo.

Ja wcale, ale to wcale, nie mowie "nie" sprzedazy Marcelo mimo, ze to naprawde najlepszy w tej chwili pilkarz w polskiej Ekstraklasie.
Zapomnij !!! jesli sprzedamy Marcela załózmy 3 mln(wątpię) to max z tej kwoty jaką podaruje BC to 500 tyś
Odpowiedz cytując