No i parę osób się cieszy że ktoś nie narzeka, artykuł ładnie się czyta

po prostu pięknie. Jakoś mi to przypomina obietnice o Irlandii, euforia a potem, no cóż...rozgoryczenie..? Taki naród lubi jak go sie mami i obiecuje gruszki na wierzbie a realia? Fe...