Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 05.01.2010, 21:03
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
Domyślam się że mówisz to po obejrzeniu setek spotkań, bowiem ja oglądając kiedyś(w zeszłym roku na wakacjach) Major Soccer miałem nieodparte wrażenie że widzę poziom dawnej 3 ligi polskiej, będąc przez 3 tygodnie w Kanadzie obejżałem 8 lub 9 spotkań i to naprawdę jest jedna z najsłabszych lig jakie znam(wyjątek in plus to były spotkania Chicago Fire, Los Angeles Galaxy oraz CD Chivas, cała reszta oto syf).
edit: no może z 3 ligą przesadziłem ale poziom tej ligi jest naprawdę słaby
Amerykańska liga jest znacznie lepsza od naszej .Reprezentacja USA 3-0 nas ograła i to u nas wiec i lige maja, sto razy lepsza od naszej.
http://www.rp.pl/artykul/112184.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.01.2010 o godz. 21:06.
Odpowiedz cytując