Temat
:
Skojarzenia
Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
Od: 12.2006
Offline
#
2
05.01.2010, 19:59
Takie zabawy to moim zdaniem można grac na kurniku a nie kibicowskim forum
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!
W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
aadrian321
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aadrian321
Znajdź inne posty napisane przez aadrian321