Temat: Skojarzenia
Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.01.2010, 19:59
Takie zabawy to moim zdaniem można grac na kurniku a nie kibicowskim forum
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W