Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
to miej pretensje do piłkarzy byłych i obecnych że więcej wzięli niż z siebie dali
|
Wina
się rozkłada na wiele osób,ale ryba psuje się...wiadomo od czego.Że od Lazio zaczęła się międzynarodowa degrengolada naszej Wisełki to smutny fakt,bo to był moment,gdy mogliśmy przekroczyć pewną barierę,a dziś jesteśmy od tejże bariery "100 km".Natomiast co Marcelo,to jest wart tyle,ile ktoś za niego zapłaci.Dla nas jednak jest bardzo cenny,i nie muszę chyba nikogo o tym przekonywać.