Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17839
Stary 05.01.2010, 16:55
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
to miej pretensje do piłkarzy byłych i obecnych że więcej wzięli niż z siebie dali
Wina

się rozkłada na wiele osób,ale ryba psuje się...wiadomo od czego.Że od Lazio zaczęła się międzynarodowa degrengolada naszej Wisełki to smutny fakt,bo to był moment,gdy mogliśmy przekroczyć pewną barierę,a dziś jesteśmy od tejże bariery "100 km".Natomiast co Marcelo,to jest wart tyle,ile ktoś za niego zapłaci.Dla nas jednak jest bardzo cenny,i nie muszę chyba nikogo o tym przekonywać.
Odpowiedz cytując