wolfy napisał(a):

Widzisz, jak pisaliśmy, że Kasprzik jest przeciętnym bramkarzem, wcale nie wartym pieniędzy zapłaconych za niego prze Amicę, to też jakoś nie docierało. Gdzie teraz jest?
|
"Daj spokój" bo zaraz się zleca po pracy i szkole wszyscy płaczący i rwący sobie włosy z głowy... I powiedzą że Kasprzik był najlepszy i z nim byśmy już myśleli z kim w finale LM się spotkamy.