Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17838
Stary 05.01.2010, 16:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, jak pisaliśmy, że Kasprzik jest przeciętnym bramkarzem, wcale nie wartym pieniędzy zapłaconych za niego prze Amicę, to też jakoś nie docierało. Gdzie teraz jest?
"Daj spokój" bo zaraz się zleca po pracy i szkole wszyscy płaczący i rwący sobie włosy z głowy... I powiedzą że Kasprzik był najlepszy i z nim byśmy już myśleli z kim w finale LM się spotkamy.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując