Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17837
Stary 05.01.2010, 16:01
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Już samo to,że w grę wchodzi pozbycie się teraz naszego najlepszego zawodnika pokazuje,że używanie słowa-wytrycha WZMOCNIENIA w kontekście Wisły,to nieporozumienie.Nie ma tu mowy o żadnej przemyślanej koncepcji,mającej na celu podniesienie tego klubu na jakiś wyższy poziom.To zwykła wyprzedaż i zastępowanie lepszych zawodników gorszymi.Od paru lat ponoć,właściciel nie dokłada nic do klubu.W międzyczasie sprzedano graczy za kilkanaście mil.euro,a dług lewej kieszeni wobec prawej kieszeni B.C.nie zmniejszył się ani o jotę.
to miej pretensje do piłkarzy byłych i obecnych że więcej wzięli niż z siebie dali bo jakby nie patrzeć to przez pierwsze parę lat wyciągaliśmy praktycznie wszystkich najlepszych z tej ligi

ale w dziale byli Wiślacy to każdy odchodzący to żywa legenda i znów żale że klub im nowych kontraktów nie proponuje

PS co do Marcelo to powinien zostać minimum do końca elm w pucharach nie dość że daje duża gwarancje w obronie to jeszcze szalenie skuteczny w stałych fragmentach, 2 mln euro to jest zdecydowanie za mało za takiego gracza
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 05.01.2010 o godz. 16:24.
Odpowiedz cytując