timmdorf napisał(a):

Daj spokój, ja akurat nie mam zamiaru temu panu za cokolwiek dziękować przegrał Euro jak ostatnio ciota i nie miał jaj podać się do dymisji...
Cytat:
|
Mam podobne zdanie. Jeśli facet się zastanawia tak długo to trzeba go olać.
|
Dokłądnie albo jest polakiem, albo nie. Dla mnie to jest oczywiste, nie mam pretensji o zapytanie sie tych "zagranicznych polaków" czy nie chcą grać z orzełkiem na piersi, ale absolutnie jestem przeciwny temu aby ich błagać na kolanach, ajk to sie ostatnio dzieje.
Inna sprawa z Obraniakiem facet wiedział, że jest polakiem, sam załatwiał sprawy, i cierpliwie czekał mimo że sprawa się przedłużała.