Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4021
Stary 05.01.2010, 15:50
Daj spokój, ja akurat nie mam zamiaru temu panu za cokolwiek dziękować przegrał Euro jak ostatnio ciota i nie miał jaj podać się do dymisji...

Cytat:
Mam podobne zdanie. Jeśli facet się zastanawia tak długo to trzeba go olać.
Dokłądnie albo jest polakiem, albo nie. Dla mnie to jest oczywiste, nie mam pretensji o zapytanie sie tych "zagranicznych polaków" czy nie chcą grać z orzełkiem na piersi, ale absolutnie jestem przeciwny temu aby ich błagać na kolanach, ajk to sie ostatnio dzieje.
Inna sprawa z Obraniakiem facet wiedział, że jest polakiem, sam załatwiał sprawy, i cierpliwie czekał mimo że sprawa się przedłużała.
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 05.01.2010 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując