Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17836
Stary 05.01.2010, 15:40
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Kasprzik to by nie bylo formy Buricia. Tylko rywalizacja rozwija.
Nie wiem z kim konkuruje Burić, ale wszedł do bramki po tym, jak Kasprzika przesunięto karnie do rezerw Poza tym ten ostatni przytył przez ten czas dziesięć kilo...

Wy naprawdę żyjecie w swoim własnym świecie (wybaczcie rym).

funkykoval - bo ja wiem, czy robi wrażenie? My też kiedyś szybko kupowaliśmy, a że szrot to już inna rzecz. Kupić słabego zawodnika bardzo łatwo, zazwyczaj obecni pracodawcy nie bronią się przed tym rękami i nogami Weźmy takiego Łobodzińskiego - gdyby tylko pojawiła się oferta, to nasi odesłali by go UPS-em, żeby się tylko kupcy nie rozmyślili...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2010 o godz. 15:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując