Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17835
Stary 05.01.2010, 15:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, jak pisaliśmy, że Kasprzik jest przeciętnym bramkarzem, wcale nie wartym pieniędzy zapłaconych za niego prze Amicę, to też jakoś nie docierało. Gdzie teraz jest?

Właśnie.

Co do tego Serba - rozegra cały sezon, to można będzie ocenić ten transfer. Jakby był dobry, to by do naszej ligi z Serbii nie trafił...
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą w końcu w lidze serbskiej nie bronił w topowej drużynie tylko bodajże w Cukarickim
Jaki będzie zobaczymy po minimum jednej rundzie i tyle, aczkolwiek szybki transfer za stosunkowo niewielkie pieniądze może robić wrażenie w odniesieniu do naszej gminastyki.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując