wolfy napisał(a):

Widzisz, jak pisaliśmy, że Kasprzik jest przeciętnym bramkarzem, wcale nie wartym pieniędzy zapłaconych za niego prze Amicę, to też jakoś nie docierało. Gdzie teraz jest?
Właśnie.
Co do tego Serba - rozegra cały sezon, to można będzie ocenić ten transfer. Jakby był dobry, to by do naszej ligi z Serbii nie trafił...
|
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą w końcu w lidze serbskiej nie bronił w topowej drużynie tylko bodajże w Cukarickim
Jaki będzie zobaczymy po minimum jednej rundzie i tyle, aczkolwiek szybki transfer za stosunkowo niewielkie pieniądze może robić wrażenie w odniesieniu do naszej gminastyki.