kurczę, dziwna sprawa, ale znalazlem w tym programie od ATI do Radeonów (mam tego 4850) coś takiego jak ATI OVERDRIVE i tam troszkę te suwaczki podkręciłem (automatyczny dostrajacz zaproponował prawie max, ja ruszyłem ledwo co) a i tak po 10-15min grania w GTA IV wyskakuje mi błąd, reset sterownika obrazu i muszę resetować komputer... Dlaczego tak miałoby się dziać

?
Procesor po OC do ponad 3GHz śmiga aż miło...