wislak68 napisał(a):

Bedzie prawdopodobnie tak jak za Ąriego gdzie sparingi grali z jakimiś głębokimi rezerwami zespołów I ligi francuskiej (a i tak przegrywaliśmy ).
|
Ale to nie żadna sztuka grać z mocniejszymi od siebie aby nawet piłki nie powąchać. Trzeba grać z zespołami ze zbliżonym potencjałem i umiejętnościami,a taki prezentują rezerwy Szachtara czy drugich zespołów Primera Divison. Zwycięstwa z tymi co juz mamy podpisanych będą dobrym prognostykiem i rezultatem. Niech Skorża coś ćwiczy jakieś schematy,zagrania z klepy. Cokolwiek.