Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 05.01.2010, 11:51
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Bedzie prawdopodobnie tak jak za Ąriego gdzie sparingi grali z jakimiś głębokimi rezerwami zespołów I ligi francuskiej (a i tak przegrywaliśmy ).
Ale to nie żadna sztuka grać z mocniejszymi od siebie aby nawet piłki nie powąchać. Trzeba grać z zespołami ze zbliżonym potencjałem i umiejętnościami,a taki prezentują rezerwy Szachtara czy drugich zespołów Primera Divison. Zwycięstwa z tymi co juz mamy podpisanych będą dobrym prognostykiem i rezultatem. Niech Skorża coś ćwiczy jakieś schematy,zagrania z klepy. Cokolwiek.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując