tomasz_19 napisał(a):

|
ma prawo do tego, żeby być wkurzonym na zarząd i trenera za to, że nasz wieloletni zawodnik zamiast być u nas będzie kontynuował karierę w pożal się Boże Odrze... nie wierzę, że nic się nie dało zrobić w jego sprawie... po prostu się nie chciało i tyle, a jak ważnym w obliczu kontuzji Sobola był zmiennikiem chyba nie musze nikomu pisać...
|
ale jakim on był ważnym zmiennikiem? jak miał grać tak jak w swoim ostatnim meczu w barwach Wisły, to już lepiej żeby faktycznie pokopał sobie w Odrze.