Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17821
Stary 05.01.2010, 09:57
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
to jest niestety przykra prawda o poziomie naszej kopanej... żeby jakiś mizerny klub z dolnej części tabeli Bundesligi kupił i do tego za grosze naszego najlepszego zawodnika... :(
Powiem więcej. Ten post jest dowodem na co raz niższy poziom naszego forum, kiedy się komentuje każdą "notkę" dziennikarską a do tego ubarwia się posta teorią że już się coś stało...
Jak już piszesz to podaj tą niską cenę bo bardzo jestem ciekawy
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując