tomasz_19 napisał(a):

|
to jest niestety przykra prawda o poziomie naszej kopanej... żeby jakiś mizerny klub z dolnej części tabeli Bundesligi kupił i do tego za grosze naszego najlepszego zawodnika... :(
|
Powiem więcej. Ten post jest dowodem na co raz niższy poziom naszego forum, kiedy się komentuje każdą "notkę" dziennikarską a do tego ubarwia się posta teorią że już się coś stało...
Jak już piszesz to podaj tą niską cenę bo bardzo jestem ciekawy