Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4413
Stary 05.01.2010, 09:50
cpc napisał(a):Wyświetl post

szczere wspolczucia...
i po co ta hipokryzja? naprawdę to mu nie wspólczujesz tylko wyrażasz swoje emocjonalne podejście anty-pis.

Ja na przykład z zasady głosuję anty-po, ale nie współczuję nikomu, kto popiera PO.
Byłoby to hipokryzją.
Ja z tych ludzi (jako doświadczony życiowo) sobie po prostu kpię.
Niestety, wiekszość, zwłaszcza młodych osób dała sobie zamydlić oczy pustymi treściowo, a za to emocjonalnie napełnionymi nienawiścią frazesami tuskpodobnych.
Jak ktoś daje sobie beltac w głowie, to nie jest to dla mnie powód do współczucia dla takiej osoby
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....