Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17820
Stary 05.01.2010, 09:26
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Marcelo w Niemczech ? http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...Niemczech.html
to jest niestety przykra prawda o poziomie naszej kopanej... żeby jakiś mizerny klub z dolnej części tabeli Bundesligi kupił i do tego za grosze naszego najlepszego zawodnika... :(

a jak myślisz, ile jest w stanie dać klub który nie wykłada astronomicznych kwot na transfery? góra 2mln euro? I tak pewnie do tego transferu nie dojdzie, ale mi chodziło akurat o to, że już chyba nie zatrzymamy Marcepana w tym okienku, co będzie ogromnym osłabieniem...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 05.01.2010 o godz. 10:01.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując