zbymak napisał(a):

to jest niestety przykra prawda o poziomie naszej kopanej... żeby jakiś mizerny klub z dolnej części tabeli Bundesligi kupił i do tego za grosze naszego najlepszego zawodnika... :(
a jak myślisz, ile jest w stanie dać klub który nie wykłada astronomicznych kwot na transfery? góra 2mln euro? I tak pewnie do tego transferu nie dojdzie, ale mi chodziło akurat o to, że już chyba nie zatrzymamy Marcepana w tym okienku, co będzie ogromnym osłabieniem...