Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4179
Stary 05.01.2010, 09:14
Wizard napisał(a):Wyświetl post
No tego typu metody raczej nie są godne podziwu... to byłby większy samobój, niż strata Muchy za niewielkie pieniądze. Stracili by prestiż i powagę - tak jak np. Wojciechowski z Polonii z trenerami czy swego czasu Groclin z Rasiakiem. A myśląc perspektywicznie, nie można sobie na takie coś pozwolić.
Nie są godne podziwu, ale to jest biznes. Działacz piłkarski nie może kierować się sentymentami, tylko dobrem klubu.

Co do utraty prestiżu i powagi - jakoś Lille nie martwi się tym, sadzając Obraniaka na ławie bo nie podpisał nowego kontraktu. Podobnie robi większość klubów zachodnioeuropejskich. W dodatku bądźmy realistami: jaki prestiż (polskiej ligi)? Jaka powaga? Nikt nas nie traktuje poważnie, więc nie ma się o co martwić.

Prawda jest taka, że zarząd Legii dał w tej sprawie ciała. To bardzo kosztowny błąd.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując