Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6515
Stary 04.01.2010, 23:20
wszystko tak naprawde bedzie zalezalo od tego czy beda chcieli to skonczyc czy nie. Przeciez C nie budowali nocami, pracownikow ilu bylo nie wiem. A jak na A/B bedzie 24 godziny na dobe to napewno sie uda.
Odpowiedz cytując