Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17813
Stary 04.01.2010, 22:46
fialo masz racje jeśli chodzi o Jirsaka, zresztą uwazam że gra na 2 defensywnych środkowych jest zła dla Wisełki .A co do Diaza jest cienki jak majtki w kroku ,czasami mu się zdarzają dobre akcje ale i tak ma za dużo strat.Moje zdanie jest taki że i tak potrzebujemy rozgrywającego!!
Odpowiedz cytując