|
fialo masz racje jeśli chodzi o Jirsaka, zresztą uwazam że gra na 2 defensywnych środkowych jest zła dla Wisełki .A co do Diaza jest cienki jak majtki w kroku ,czasami mu się zdarzają dobre akcje ale i tak ma za dużo strat.Moje zdanie jest taki że i tak potrzebujemy rozgrywającego!!
|