Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
karolll
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
17811
04.01.2010, 21:52
off top
fialo
Był taki skoczek narciarski który na treningach świetnie sie spisywal ...ale po zawodach mowił : "Bywajet"
karolll
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do karolll
Znajdź inne posty napisane przez karolll