Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
13463
04.01.2010, 21:16
Kamil
napisał(a):
a za nie dlugo otwierają kolejny, na bronowicach
teraz Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego znajduje sie na Nowohuckiej (zmienili nazwe ulicy)
Kaszalot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaszalot
Znajdź inne posty napisane przez Kaszalot