Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
13459
04.01.2010, 20:56
Cinek1906
tam to raczej pół na pól ;p zależy z której strony patrzysz za mogilskim nawet spory kawałek, to jest przy AWF , dojechać 4,9,10,15, z tego co wiem
" i smutek z serc
a zginie, troski
odejdą precz
."
Coal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coal
Znajdź inne posty napisane przez Coal